جوایز سنگ طبیعی 2020 – برای ورودی ها هنوز امکان ثبت نام هست

/ / اخبار دیپا

در تاریخ 4 دسامبر در هتل لئوناردو رویال لندن بریج برندگان امسال جوایز سنگ طبیعی توسط یک مهمان مشهور اعلام می شود.

اگر می خواهید در میان کسانی باشید که جوایز دریافت می کنید تا ساعت 5 بعد از ظهر 30 آوریل ثبت نام خود را انجام دهید.

ورود باید با ثبت نام و پر کردن فرم در bit.ly/AwardsEntry20 بصورت آنلاین انجام شود.

جوایز هر سال توسط فدراسیون استون بریتانیا برگزار می شود. آنها از هر پروژه سنگی در جزایر بریتانیا  انجام شود  استقبال می­کنند و ورودی های اعضای تیم درگیر از جمله معماران ، تامین کنندگان سنگ ، پردازنده های سنگ ، پیمانکاران اصلی یا ویژه ، مشتری ها یا کل تیم به عنوان گروه می توانند وارد شوند.

جوایز سنگ طبیعی ، تجلیل از نحوه استفاده از سنگ در برخی از بزرگترین پروژه های ساختمانی معاصر در جزایر بریتانیا است.

آنها فرصتی منحصر به فرد فراهم می کنند تا کار شما به عنوان بخشی از ویترین طیف گسترده برنامه های ممکن با سنگ طبیعی شناخته شود.

این جوایز از ویژگی های برتر سنگ طبیعی برای معرفی معماران ، طراحان و مشتریان با طرح پایدار ، بادوام و خیره کننده جذاب در ساخت و سازهای جدید ، فضای داخلی و خارجی و محوطه سازی سخت استفاده می کند. جوایز همچنین به طور خاص نوآوری تکنولوژیکی و همچنین کاردستی را در تجلیل از این صنعت که شامل طراحی و ساخت کنترل شده رایانه ای است می پردازند ،در حالی که هنوز به مهارت های سنتی پرداخت سنگ اصرار می شود .

هیچ محدودیتی در تعداد ورودی هایی که توسط هر یک از شرکت کنندگان وجود ندارد و همچنین نمی توان تعداد دسته بندی پروژه های انفرادی را در آن وارد کرد ، اگرچه برای هر ورودی در هر دسته 60 پوند (+ مالیات بر ارزش افزوده) وجود دارد. برای پنج یا بیشتر ورودی تخفیف ورودی چندگانه وجود دارد ، بنابراین قیمت برای هر ورودی به 50 پوند پایین می آید.

این پروژه باید در جزایر بریتانیا باشد و کار ساخت و ساز باید طی دوره سه ساله منتهی به 2 آوریل 2020 انجام شود.

https://awards.stonefed.org.uk/login

3518

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *